navigatie overslaan

Artikel

Aflevering 9 van Bruto Borns Geluk de Podcast!

  • Leestijd 2 min
  • Gelezen 1640 keer
  • Geschreven door Corine

Yes, het was tijd voor de negende aflevering van Bruto Borns Geluk de Podcast! In deze podcast gaan we in gesprek met liefhebbers van Borne. Of het nou toeristische ondernemers zijn, fans, vrijwilligers, evenementenorganisatoren of passievolle inwoners: samen gaan we in gesprek over wat hen gelukkig maakt in Borne, Hertme en/of Zenderen. Wat zijn hun favorieten? Op welke plek voelen zij zich het meest gelukkig? Want geluk... Dat moet je delen!

In de negende aflevering van Bruto Borns Geluk de Podcast heb ik een deel van het team creatieve makers van Man van Beton bij mij op bezoek! Samen praten we over deze nieuwe en eenmalige theaterproductie tijdens Pinksteren van dit jaar. We hebben het over Cor Hilbrink, zijn drijfveren en de verschillende creatieve makers die betrokken zijn bij deze productie. Wat gebeurt er eigenlijk precies achter de schermen? En hoe komt nou zo'n grote theaterproductie tot stand? Pak een kopje koffie, ga zitten en luister naar de nieuwste aflevering naar Frank & Laura (producenten vanuit het Kulturhus) en Renske Spijker (productieleider Man van Beton).

Wil je meer weten over audities, supporters of tickets kopen voor Man van Beton? Kijk dan op www.manvanbeton.nl!

Luister op Spotify

Luister op Soundcloud

Geluk moet je delen

Onder het mom van "geluk moet je delen', gaan we daarom in gesprek met liefhebbers van Borne! Dat kunnen (toeristische) ondernemers zijn, culturele instellingen, passievolle inwoners, noabers die graag de handen uit de mouwen steken, politiek, maar ook bezoekers, échte Borne fans en bijvoorbeeld evenementenorganisatoren. Met onze gasten gaan we vervolgens in gesprek! Waar kom jij nou écht graag in Borne? Waar wordt je gelukkig van in Borne? Of wie of wat was betrokken bij een echt geluksmoment? En welke tip wil je graag delen met het Bornse publiek? In deze podcast komen we erachter!

Meer over Bruto Twents Geluk

Wil je meer weten over het Bruto Twents Geluk, het Netto Geluk en de cijfers van andere gemeentes kijk dan op de website van Twenteboard.

Wat vind je van dit artikel?

Geschreven door Corine

Hi, ik ben Corine! Citymarketeer, toerismemanager, promotioneel aanjager. Wat de titel ook mag zijn: mijn missie is om zoveel mogelijk mensen te overtuigen en te inspireren om een bezoek aan gemeente Borne te komen brengen!