Brood & Soepie
Vanuit haar hippe oldtimer serveert Annette de lekkerste gerechten, waaronder brood en soep! Vegetarisch, vegan en zoveel mogelijk biologisch.
Het kan zomaar zijn dat je de turquoise oldtimer foodtruck (een Peugeot J7 van 50 jaar oud!) van Annette in Borne ziet rondrijden. Bij de vegetarische foodtruck en cateraar Brood & Soepie kan je terecht voor lekkere dikbelegde sandwiches, huisgemaakte soepies en nog veel meer! Onder het motto 'Wij rijden voor met de lekkerste gerechten' kan je de foodtruck spotten op evenementen, markten of bedrijfsfeesten.
Annette gaat met haar foodtruck op pad als ze wordt ingehuurd door organisaties (bedrijven, evenementen, gemeentes) of particulieren (denk aan verjaardagen, pensioen, bruiloften e.d.). Je ziet haar het vaakst op plekken waar sport en een gezonde leefstijl hoog op de agenda staan. Denk aan de vitale werkplekken, sport- en wandelevenementen, maar ook bijvoorbeeld plantenmarkten en landgoedfairs.
Annette is gespecialiseerd in lekker, kleurrijk, smaakvol vegetarisch eten dat niet al te onbekend is maar wel verrassend kan zijn! Verder kan je haar ook inhuren als cateraar voor kleine gezelschappen tot maximaal 50 personen. Ze komt dan gezellig bij je thuis en kan lunches, borrelplanken of bijvoorbeeld een diner verzorgen. Ze biedt altijd een vegetarisch (vega) aanbod. De Italiaanse, Thaise en ook Indiase keuken: het kan allemaal voorbijkomen en is allemaal even heerlijk. Met biologische zuivel, waar mogelijk uit eigen tuin en van lokale leveranciers!
Stukje geschiedenis
In 2017 werd de hippe foodtruck gekocht en startte Annette samen met een vriendin Brood & Soepie. Twee jaar later nam haar vriendin afscheid omdat ondernemen toch niet echt haar ding was, maar Annette ging solo door. Koken was namelijk altijd al haar ding en wilde daar gewoon lekker mee doorgaan!
Ben je op zoek naar een gastvrije, enthousiaste cateraar met vegetarisch aanbod? Dan is Annette van foodtruck Brood & Soepie je vrouw!
Wist-u-datje
- Wist je dat Annette met haar foodtruck (samen met anderen) op het jubileum van Armin van Buuren mocht staan?
- Wist je dat ze vaak word teruggevraagd door opdrachtgevers zoals diverse onderwijsinstellingen? Daar wordt ze heel blij van!
Annette heeft geen vaste openingstijden, maar je krijgt eigenlijk altijd binnen een dag een reactie op je vragen!